×
×
Hizmet Türleri

Mimari Tasarım

Hızla gelişen dünyada programınıza en çok örtüşen ve kimliğinize en uygun yapıyı tasarlayabilmek adına talep ve gerekliliklerin belirlenmesi oldukça önemlidir. Projenin gerçekleştirileceği arazinin incelenmesi, vaziyet planı ve topoğrafinin çıkarılması ile birlikte projenin ilk adımlarını atarız. Rüzgârın esiş yönünden kanuni kısıtlamaların incelenmesine kadar uzanan süreçte yarattığımız tasarımın kapsamlı bir analizini sağlarız. Kütlesel ilişkiler yaratır, strüktür, fonksiyon ve estetik bileşenleri projeye işleriz.  Alanlarında uzman iş ortaklarımızdan destek aldığımız tüm danışmanlıkları bir uyum ve denge içinde bir araya getirilerek projeye yansıtırız.

KARAYOLLARI 5.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

MERSİN
Ofis
KARAYOLLARI 5.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
2014
PROJE KATEGORİSİ
Mimari ve İç Mimari Tasarım
KARAYOLLARI 5.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İç Mimari Tasarım

İç mimari projelerin tümünü bir “yaşam alanı” olarak tasarlar, her mekâna bu anlayışla yaklaşırız. Bu ister bir ofis isterse bir otel odası olsun kullanıcıların mekânı nasıl tecrübe edeceğinden ihtiyaçlarına kadar tüm verilerin değerlendirmelerini yaparak bütün bu bilgiyi projemize yansıtırız. Tasarımın en başından en sonuna kadar müşterinin memnuniyetini sağlamanın ve bir bütün olarak hizmet vermenin yaratılan mekânın doğru tasarlanmasındaki en önemli kilit nokta olduğunu biliriz. Mekânların ve kullanıcıların birbirleri ile olan ilişkisini, ihtiyaç programını, yaratmak istediğiniz algı ve en önemlisi sizin kimliğinize birebir örtüşen bir tasarımı ortaya koyarak yeni yaşam alanınızı tasarlarız.

ERMET INSAAT

Ofis
2550 metre kare
Ofis
ERMET INSAAT
2015
PROJE KATEGORİSİ
İç Mimari Projelendirme & Uygulama

Link
Ermet İnşaat

Yapım ve Uygulama

Projelerin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden yasal sürecin takibine farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyonu sağlanır. Tasarım, satın alma, temin etme, yerleştirme ve kalan tüm süreç tecrübemiz ve öngörülerimiz sayesinde, işverenin de takip edebileceği gerçekçi bir iş programına göre ilerler. Birlikte tasarladığımız şeyleri hayata geçirirken, her şeyin planlandığı gibi gitmesi ve sürprizlerle karşılaşmamak için malzeme kararlarını, kaliteli işçiliği, ileri detay çözümlerini gözetir; uzman ekiplerimiz ve işverenlerimiz ile kesintisiz bir iletişim ile tüm süreç yönetilir ve "rüya ofis “iniz, sizin için gerçeğe dönüştürülür.

Fatih Belediyesi Projesi

Fatih, İstanbul, Türkiye
Ofis
Fatih Belediye Başkanlığı
2016
4050 metre kare
PROJE KATEGORİSİ
İç Mimari Projelendirme & Uygulama
Fatih Belediyesi Projesi

Bölme Duvar Satış Danışmanlığı

Mimarlık bütünsel olarak disiplinlerarası bir koordinasyon, bir süreç yönetimi işidir. Mimarın buradaki görevi ise orkestra şefliğidir. Onunla birlikte çalan, çalışan pek çok farklı sese sahip olmalıdır. Bunlar da işte bu uzmanlık dallarıdır.

Peyzaj, aydınlatma, akustik, yangın, deprem, cephe, LEED gibi birçok uzmanlık alanı artık tek bir kişinin tüm bu bilgiye sahip olup projesine yansıtabileceği seviyeyi geçmiş ve bu dallar kendi içlerinde çok derinleşmiştir. İşte bu noktada projenin kendi ihtiyacına göre işinin ehli, birçok uzmandan destek alınır.

Medine Havaalanı

Medine
HavaalanıPROJE KATEGORİSİ
İç Mimari Projelendirme & Uygulama

Link
Medine Havaalanı

Ofis Çözümleri

Senelerdir içinde bulunduğunuz “alışılagelmiş” ofislere tepki olarak; iş hayatının bütünsel anlamda sosyal ve yaşayan bir aktivite olduğuna inanıyoruz. Kişilerin bazen en basit problemi çözmek için bile bir arada olmaya ihtiyaç duyduklarını çok iyi biliyoruz. Mekânların ve kullanıcıların içinde bulunduğu yönetimsel, zihinsel ve duygusal değişimin farkındayız.

Y kuşağının tetiklediği yeni çalışma yöntemini araştırarak ve doğru yorumlayarak çalışanların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılıyor, her kuruma kendi özelinde çözümler üretiyoruz.

QATAR ISLAMİ ARAŞTIRMA FAKÜLTESİ

QATAR
ARAŞTIRMA FAKÜLTESİPROJE KATEGORİSİ
İç Mimari Projelendirme & Uygulama

Link
QATAR ISLAMİ ARAŞTIRMA FAKÜLTESİ
×
×